zaplacené objednávky expeduji jednou týdně (zpravidla ve čtvrtek)

textiliana

Textiliana je projektem, jenž snoubí lásku k outdoorovým sportům se šitím vlastního vybavení a oblečení.

Jmenuji se Jana, jsem máma tří dětí a chci pro sebe a svou rodinu oblečení a vybavení na špičkové úrovni. Zároveň mám potřebu si ho sama vyrobit. Potěšení z tvorby a výsledné práce je hnacím motorem pro získávání dalších materiálů a vymýšlení dalších projektů. V nabídce textiliany najdete materiály, které jsem sama „nutně“ potřebovala a měla jsem potíže je sehnat. Proto je nabízím i Vám, třeba je nás takových víc. Pokud toužíte po něčem, co v naší nabídce prozatím chybí, neváhejte se mi ozvat. Pokusím se sehnat a rozšířit sortiment.
Projekt textiliany by nikdy nevznikl bez podpory a zázemí kluků z GetReady, kteří celý můj sen zašťiťují. Poskytují mi skladovací prostory, mají na bedrech veškerou technickou stránku e‑shopu a nesou za vše právnickou zodpovědnost. Bez nich by vše byly jen nerealizované představy. Patří jim mé neskonalé DÍKY!

Druhé a neméně důležité díky patří neziskovce Attavena o.p.s., u které jsem se účastnila půlročního Kurzu osobního rozvoje. Byl to pro mě skvělý životní impluz, který mi dodal hodně energie e-shop konečně rozjet. Naučila jsem se tam základům práce s grafikou - tvorba loga a dalších vizuálů pak byla mnohem jednodušší. Též jsem se díky Attaveně účastnila kurzu Produktové fotografie a už vím, jak vyfotit černou látku tak, aby na monitoru vypadala opravdu černá.

To by o mně stačilo, mrkněte na materiály, které máme v nabídce. Těším se na fotky Vašich projektů a přeji Vám hodně radosti při šití.


Jana

Vytvořeno GetReady s.r.o.