expedice uhrazených objednávek jednou týdně - zpravidla ve čtvrtek

Polartec Wind Pro - Červená

92,00 Kč
Skladem
SKU
51
cena za 0,1 bm
cena za 0,1 bm

Minimální množství 5 jednotek = 50cm

Polartec Wind Pro je jedinečný izolační materiál s výbornou prodyšností, s DWR* úpravou (voděodpudovost) a skvělou odolností - nežmolkuje. Materiál je pružný ve všech 4 směrech. Lícová strana fleecu je s nižším chloupkem, rubová s delším a větším chlupem. Polartec Wind Pro využijete jako zateplovací vrstvu na mikiny, bundy či nákrčníky.

Polartec Wind Pro je jedinečný izolační materiál s výbornou prodyšností, s DWR* úpravou (voděodpudovost) a skvělou odolností - nežmolkuje. Materiál je pružný ve všech 4 směrech. Lícová strana fleecu je s nižším chloupkem, rubová s delším a větším chlupem. Polartec Wind Pro využijete jako zateplovací vrstvu na mikiny, bundy či nákrčníky.

*DWR = Durable Water Repellent - trvanlivá vodoodpudivost. Speciální povrchová úprava textilie, která ji činí hydrofobní, vodoodpudivou. Při správné funkci DWR se na povrchu textilie tvoří kapičky stékající dolů.

  • Složení: 100% PES
  • Šíře: 150 cm
  • Gramáž: 390 g/m2
  • Údržba: praní na 30°, nebělit, nesušit v sušičce, nežehlit, nelze chemicky čistit
Naše zkušenosti:
  • velmi přijemný materiál na omak
  • pro svou tloušťku lze na overlocku šít pouze ve dvou vrstvách
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Polartec Wind Pro - Červená

Upozornění: Barevné zobrazení záleží na nastavení Vašeho monitoru a nemusí odpovídat skutečnosti. Pro 100% jistotu barevné představy doporučujeme zakoupit vzorek látky .

Vytvořeno GetReady s.r.o.